WIZYTA UCZNIÓW KLASY Ib ze SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR9

26.11.2019 grupę V. odwiedzili uczniowie klasy Ib z SP9. Wychowawcą klasy jest Pani Małgorzata Topolan, która jest jednocześnie lektorem języka angielskiego w naszym przedszkolu 🙂

Był to dzień integracyjnych zabaw w języku polskim i angielskim 🙂 Piosenka, taniec, wspólna zabawa, wywołały moc pozytywnych wrażeń. Jednocześnie była to okazja do spotkania się z naszymi absolwentami, z dwóch ubiegłorocznych grup przedszkolnych:Martynką, Zuzią, Adą, Zosią, Hanią, Marcelem, Borysem, Szymonem, Gracjanem i  Igorem oraz paniami, które pracowały w tych grupach: Panie – Walentyna, Kinga, Marlenka, Dorotka, Ewa i robiąca fotkę Bożena.