UWAGA RODZICE! Zmiana organizacji dotycząca wchodzenia do Szkoły Podstawowej nr 9 i korzystania z pomieszczeń szatni.

Informujemy, że od dnia 22.11.2022 (wtorek) w Szkole Podstawowej nr 9 rozpoczyna się remont pomieszczeń szatni. W związku z tym od dnia 22.11.22 wszyscy Rodzice dzieci przedszkolnych wchodzą do placówki głównym wejściem szkoły. (Wejście przedszkolne będzie zamknięte).
Ponadto zmianie ulega miejsce w którym dzieci przebierają się po przyjściu do przedszkola.
Dokładny opis aktualnych miejsc, gdzie dzieci się przebierają:
Grupa I- oznakowany boks- poziom szatni (piwnica)
Grupa II- oznakowany boks- poziom szatni (piwnica)
Grupa III- pozostaje w swoim boksie bez zmian
Grupa IV i grupa V- przenosi się na I piętro do klasy nr 20
Za utrudnienia przepraszamy a o wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Pracownicy Przedszkola nr 5