Świąteczne przedstawienie -Kiermasz Bożonarodzeniowy dla Hospicjum

W dniu 15 grudnia 2022 roku odbyło się Spotkanie Świąteczne dla rodziców dzieci z naszego przedszkola. Przy nastrojowej scenerii dzieci przedstawiły wzruszający program świąteczny. Piękne stroje dzieci, piosenki, kolędy, układy taneczne sprawiły, że wszyscy poczuli atmosferę pięknych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Po występach rodzice mieli możliwość zakupu różnorodnych ozdób świątecznych wykonanych przez dzieci jak i ich samych. Zebrane pieniądze z kiermaszu w całości będą przeznaczone na budowę hospicjum w Głogowie.
Wszystkim gościom dziękujemy za współpracę, aktywne włączenie się w tę pożyteczną inicjatywę i tak liczne przybycie.
Życzymy pięknych, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.