Rozstrzygnięcie VII edycji konkursu plastycznego ,,Polska moja Ojczyzna”

Już po raz VII Przedszkole Publiczne nr 9 w Głogowie zorganizowałko konkurs plastyczny pod hasłem ,,Polska moja Ojczyzna”. Reprezentacja naszego przedszkola również wzięła w nim udział: Antonina z gr. 3, Zuzanna z gr. 4 i Oskar z gr. 5. Prace były tak piękne, iż jury zdecydowało przyznać wszystkim I miejsce. Serdecznie gratulujemy!!!

PONADTO ZACHĘCAMY DO BRANIA UDZIAŁU W KONKURSACH …. RODZINNYCH: spieszymy donieść, iż Oskar (pod czujnym okiem mamy, która sama „znalazła” konkurs w sieci) z grupy 5 wziął udział w konkursie „Ekologiczny kalendarz na 2021 rok”. Konkurs organizowała Gmina Głogów. Praca Oskarka będzie uwieczniona w kalendarzu na nowy rok 🙂

ZACHĘCAMY !!! 🙂

IKEA przemienia dziecięce marzenia w prawdziwe pluszaki!

Wystartowała kolejna edycja konkursu rysunkowego SAGOSKATT dla dzieci!

Każdy rysunek ma szansę stać się wzorem dla limitowanej serii pluszaków IKEA. Z prac nadesłanych na konkurs wybierzemy te, które będą reprezentować Polskę w finale w Szwecji.

Zapraszamy do wspólnej zabawy! SZCZEGÓŁY TU