Przegląd Recytatorski

„W dniu 26 kwietnia br. dwoje dzieci z grupy IV wzięło udział w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Recytatorskim wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima, którego organizatorem było Przedszkole Publiczne nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie.
Reprezentanci naszego przedszkola, tj. Nicola B. i Szymon K., recytowali wiersze Jana Brzechwy pt.: Pomidor i Koziołeczek. Dzieci poradziły sobie wspaniale, ich występ był bardzo udany. Gościem imprezy był pan Tomasz Olczak, pracownik i aktor naszego głogowskiego teatru, który poprowadził z dziećmi kilka zabaw. Uczestnicy Przeglądu otrzymali od organizatora dyplomy i nagrody rzeczowe a na koniec obejrzały przedstawienie Rzepka w wykonaniu pracowników PP nr 21.
Dziękujemy bardzo dzieciom za godne reprezentowanie naszego przedszkola, a ich rodzicom za pomoc w przygotowaniu do konkursu.”