MAMO, TATO…..💜🧡💛💚💙😍

SERDECZNIE  ZAPRASZAMY NA OBCHODY  DNIA MAMY I DNIA TATY, które odbędą się w ogrodzie przedszkolnym, a zorganizowane zostaną przez każdą grupę w odrębnym dniu. Szczegóły obchodów oraz konkretna data zostaną podane w najbliższym czasie w zaproszeniu dostarczonym przez dzieci. Nadmieniamy,  że przybliżony czas imprez będzie miał miejsce pomiędzy 27  maja a 17 czerwca.

Ponadto uroczyste zakończenie przedszkola przez dzieci 6-letnie będzie miało miejsce 15 czerwca o godzinie 16.00. Oprawę artystyczną przygotowują nauczyciele, a  uzupełnienie uroczystości o dodatkowe atrakcje  zaangażowana jest Rada Rodziców.

Dziękujemy za współpracę 🙂