Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia :) cz.1

W naszym przedszkolu już od środy 24.11 obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. Zabawom towarzyszyły dwa dorosłe ” misie”, które przygotowały dzieciom dużo niespodzianek. Dzieci w swoich grupach rozwiązywały zagadki słuchowe o misiach ” Z jakiej jestem bajki?”., układały puzzle, bawiły się w zabawy ruchowe oraz sprawnościowe: ” Podaj Misia dalej”, ” Niedźwiedzia łapa”. Starszaki rozwiązywały quiz o misiach. Wszystkie przedszkolaki wykonały wspólnie portrety misiów, które udekorowały naszą szatnię. Były również kolorowanki, zadania graficzne oraz prace przestrzenne- każdy znalazł coś dla siebie. A 25.11, w czwartek każda grupa bardzo chętnie pozowała do zdjęć z dużym pluszowym Misiem Kubusiem.