… a u nas bez zmian :) pozdrawiamy 👫

Porządkujemy, dekorujemy, dalej rozmawiamy o zwyczajach, tradycjach BOŻONARODZENIOWYCH, dzielimy się wrażeniami, doświadczeniami i mała nowość – poznajemy lub rozpoznajemy świąteczno-kuchenne zapachy i składniki wybranych ciast. Pochwalimy się, że jest kilkoro dzieci, które bez podpowiedzi rozpoznało i nazwało, kierując się zmysłem powonienia lub tylko wzroku : kakao, które też było nazywane zapachem czekolady😉, mak, migdały, skórka pomarańczy. I dalej uczymy się wrażliwości i uważności na drugiego człowieka – „świąteczne” masaże w gr.2. w sam raz na zmęczone plecy rodzica podczas przygotowań świątecznych.🎁🎶🎄🎉🎅🍀🎵😉🙂… uczymy się również jak w przedszkolnej rodzince 😉 wspólnymi siłami nakryć stół do WIECZERZY WIGILIJNEJ.

JESTEŚMY PO PROSTU RAZEM 🤗😗😍🤩

oraz dzięki naszym PANIOM KUCHARKOM 🍽 możemy degustować przedświąteczne ciasta, desery… a dzięki zapachom rozchodzącym się z kuchni przedszkolnej, pobudzana jest nasza wyobraźnia 🙂😉😀😋😗🤗😊

ps.

.… oczywiście również kolędujemy i uczymy się kolęd oraz pastorałek… a jak wszystko dobrze się ułoży, to NAGRAMY i będzie można nas podziwiać.🎵🎶🎧🎤🎼🔊🔔🎬🎥😊😉