ZOSTAŃ MISTRZEM SEGREGACJI

DLA PRZEDSZKOLI PRZY WSPÓŁUDZIALE RODZINY DZIECKA

Organizator: Prezydent Miasta Głogowa oraz GPK-SUEZ Głogów Sp. z o.o

ZASADY KONKURSU

Konkurs obejmuje segregację surowców wtórnych w zakresie:

• małe elektroodpady,
  • nakrętki,
  • makulatura,
  • baterie.

Surowce we własnym zakresie należy przekazywać do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) przy ul. Przemysłowej 7A lub ul. Transportowej 6.

Każda OSOBA, która dostarczy surowce do PSZOK otrzyma „EKO Punkty”, które należy systematycznie przekazywać pracownikom przedszkola. Eko Punkty będą skrupulatnie –DZIECKU- zapisywane przez koordynatorkę  akcji w naszym przedszkolu do 31 maja 2021. Po 31 maja zaliczane będą na poczet przyszłego roku szkolnego. Zwycięskim placówkom przyznawane będą nagrody – bony o wartości 1000zł. Dodatkowo uczestnicy konkursu będą nagradzani indywidualnie (w każdej kategorii  trzy osoby) przez Prezydenta Miasta Głogowa na podstawie informacji uzyskanych z danej placówki oświatowej.

ZACHĘCAMY DO AKTYWNOŚCI 🙂

ODDAJ DO PSZOK! ZBIERAJ PUNKTY! WYGRYWAJ NAGRODY!

KOORDYNATORKA w PP5 Dorota J.

PRZYPOMINAMY 🙂 „ZOSTAŃ MISTRZEM SEGREGACJI” 🙂 DLA PRZEDSZKOLI PRZY WSPÓŁUDZIALE RODZINY DZIECKA Organizator: Prezydent Miasta Głogowa... Więciej