XVII Głogowskie Dni Turystyki

W piątek 22 października 2021 roku, grupa II, III, IV i V brały udział w XVII Głogowskich Dniach Turystyki. Organizatorem tej imprezy był Urząd Miejski w Głogowie. Trasa rozpoczynała się w fosie miejskiej, tam też przewodnik opowiedział krótko o celu i trasie zwiedzania. Następnie w grupach dzieci przemieszczały się, zwiedzając ciekawe miejsca Głogowa. Na potwierdzenie wykonania pierwszego kroku turystycznego dzieci otrzymały kartki z wizytówką naszego miasta.

ps.pracujemy nad problemem rozdzielczości niektórych zdjęć. Jeśli się uda – wymienimy. DZIĘKUJEMY ZA ZROZUMIENIE 🙂