WTOREK 16.VI

PRZYPOMINAMY 🙂 Ze względu na kolejną reorganizację czasu pracy nauczycielek, nastąpiła od 01 czerwca nowa propozycja zadań umieszczanych na stronie naszego przedszkola. Wpisy są bez podziału na grupy wiekowe, jednak niezmiennie uzupełnianie cyferkami-odnośnikami do realizacji treści z obszarów podstawy programowej 🙂 Wybierajcie, decydujcie, realizujcie.. przesyłajcie efekty Waszej pracy na 📧. To Wy wiecie najlepiej , co w danym dniu jest dla Waszego dziecka najlepsze. 🤗JESTEŚMY Z WAMI 😘

Opracowując nasze wpisy, wykorzystujemy pomysły własne, zasoby sieci www… m.in ztorbynauczycielki.pl; przedszkolankowo.pl i w tym udostępnione zasoby wydawnictwa m.in MAC  i Bliżej Przedszkola.

Witajcie 🙂 i od gimnastyki dzień rozpoczynajcie. Dziś macie do wyboru rodzaje ćwiczeń (1,4.1,8, 3.9)

… w myśl zasady KTO CZYTA NIE BŁĄDZI… zagadki do wysłuchania – rozwiązanie można powiedzieć rodzicowi do ucha, narysować lub napisać – DECYDUJCIE I ROZWIĄZUJCIE 🙂 (4.2, 4.4, 4.5, 3.9)

… Posłuchajcie piosenki… a jakie są Wasze smaki nadchodzących wakacji 🙂 (4.1, 4.7, 4.2)

Gorąco polecamy do wspólnego przygotowania a potem… degustowania 🙂 (3.2, 3.8, 4.1, 2,8)