WIOSNA JEST JUŻ Z NAMI!

W poniedziałkowy ranek 21 marca cała społeczność przedszkolna wyszła szukać wiosny. Piękny kolorowy korowód przeszedł ulicami osiedla a prowadziła nas oczywiście Panna Marzanna. Dzieci miały w rękach własnoręcznie wykonane kwiaty. Po przemarszu osiedlem wróciliśmy na plac przedszkolny, gdzie odbyła się dalsza część zabawy. Każda grupa okrzykami pożegnała zimę i przywitała wiosnę. Bawiliśmy się z wiosennym gaikiem, śpiewaliśmy i tańczyliśmy w rytm wiosennych piosenek. Każdy przedszkolak czekał z niecierpliwością na wiosnę, co było widać z jaką radością dzieci uczestniczyły w zabawach na placu przedszkolnym. Ponadto każda grupa wykonała prace plastyczne o tematyce wiosennej.

Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom za przygotowanie wiosennych kwiatów oraz strój dziecka w żółto- zielonych barwach.

Niech ta wiosna przyniesie nam wszystkim dużo słońca, radości i nadziei- wiosno trwaj!