#SzkołaDoHymnu w PP5 :) cz1/2

Kolejny raz nasze przedszkole włączyło się do akcji #SzkołaDoHymnu. Punktualnie o godzinie 11.11 (środa, 10.11. 2021r.) z naszej radioli zabrzmiały słowa „DLA UCZCZENIA NARODOWEGO DNIA NIEPODLEGŁOŚCI….. DO HYMNU”, a później „popłynęły dźwięki Mazurka Dąbrowskiego”. Cała społeczność przedszkolna śpiewała 4 zwrotki hymnu: „z uwagi na trwający stan epidemii proponujemy odśpiewanie hymnu w mniejszych grupach/klasach, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa” >.

W naszym przedszkolu, świętowanie odbywało się od wczesnych godzin porannych. Były zabawy integracyjne, tańce, piosenki, zagadki, wiersze i prace plastyczne na temat: „Jestem Polką i Polakiem”. Do pierwszego dania obiadowego panie kucharki podały deser własnego wypieku – ROGALIKI -palce lizać. ZAPRASZAMY DO FOTORELACJI – NASZE ŚWIĘTOWANIE kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Ps. Jeśli macie ochotę – przesyłacie swoje rodzinne – niepodległościowe fotorelacje na adres grupaPP5@interia.pl – w piąteczek umieścimy na naszej stronie 🙂