POZDRAWIAMY :) … i na listy, pocztówki czekamy :)

… a Ty już wysłałeś list ? 🙂

Zachęcamy do pisania przez cały rok, gdyby KTOŚ  chciał nas listownie lub pocztówkowo pozdrowić – ZACHĘCAMY i adres zostawiamy: GRUPA …., Przedszkole Publiczne nr 5. ul. Niedziałkowskiego 7A, 67-200 Głogów.

ps.

Dzieci z grupy III „zamknęły” tydzień pisania listów: dokończyły kolorowanie kartek i zredagowały życzenia adresowane do dzieci przebywających na oddziale pediatrii w głogowskim szpitalu oraz podpisały się pod treścią listu, który samodzielnie „podyktowały” (list z podziękowaniami, adresowany jest do Dorosłej Osoby, która odwiedziła dzieci w przedszkolu… )

… a Ty już wysłałeś list ? 🙂 Zachęcamy do pisania przez cały rok, gdyby KTOŚ  chciał nas listownie lub pocztówkowo pozdrowić –... Więciej