Piątek 5.VI

Gimnastyka dla całej rodziny🏃‍♀️🏃‍♂️🕺💃🏌️‍♂️🏌️‍♀️🤸‍♀️🤸‍♂️🏋️‍♀️🏋️‍♂️🧘‍♂️🧘‍♀️🤾‍♂️🤾‍♀️… weekendowo ćwiczymy 😉 (1.4, 1.8, 3.2)

SYMETRYCZNE OBRAZKI” dobrej zabawy ⏭TU(4.5, 4.12, 1.9)

zabawa ruchowa oparta o treść i melodie piosenki (1.5, 4.7)

Zachęcamy do wykonania weekendowych chatek. Pomysł zaczerpnięty z … ⏭TU(4.1, 4.8, 1.7)

LAMPIONY⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

Lampiony ze słoika

Lampiony ze słoika wykonacie w bardzo prosty sposób z letnich kwiatów i dwustronnej taśmy klejącej. To doskonałe propozycja na twórczą pracę dla dzieci. Efekt jest fantastyczny, a takie lampiony to przepiękna wakacyjna dekoracja na letnie przyjęcie. Do wykonania lampionów potrzebujesz: dowolnej wielkości szklany słoik, dwustronną taśmę klejącą, kolorowe kwiaty polne, nożyczki, świeczki. Szklany słoik oklejamy dookoła dwustronną taśmą klejącą, a następnie ściągamy zabezpieczanie. Do klejącego się słoika przyklejamy polne kwiaty, liście, źdźbła zboża. Możecie je zebrać wcześniej, lub oklejać słoik podczas spaceru z dzieckiem. To bardzo prosta, twórcza i kreatywna dekoracja, którą z łatwością wykona każde dziecko.

Opublikowany przez Moje Dzieci Kreatywnie Środa, 3 czerwca 2020

CIEKAWOSTKA OBSERWACYJNA 😉⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

PONAWIAMY 😉 i NA 14. CUDOWNYCH PRZEDSTAWIEŃ ZAPRASZAMY NA⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

Gimnastyka dla całej... Więciej