MARZEC W OGRÓDKU PRZEDSZKOLNYM

Czy już zawitała do naszego ogródka tak długo wyczekiwana wiosna? – zastanawiały się przedszkolaki, gdy tylko słońce zaczęło mocniej przygrzewać. Podczas pierwszych marcowych spacerów, zaglądały od czasu do czasu na grządki w ogródku. Wypatrywały… zaglądały… czekały … Nareszcie są! Pierwsze pojawiły się krokusy i tulipany, a trochę później hiacynty i narcyzy. Z wielką radością powitały kwitnące krokusy i sprawdzały czy są takie same jak na obrazku z opakowania. Teraz z niecierpliwością czekają na pozostałe kwiaty, które zakwitną w kwietniu, gdy już będzie cieplej.