Mały Art – Jubileusz 45-lecia

Sobotni poranek w MOK-u rozbrzmiewał ludowymi piosenkami i tańcami. Wszystko to z okazji 45 lecia Przedszkola Publicznego nr 5. Mimo tak wczesnej pory rodziny i bliscy naszych przedszkolaków, sympatycy, jak również zaproszeni goście, którzy tworzyli i tworzą historię naszego przedszkola -tłumnie przybyli aby podziwiać występy małych artystów. Nie zabrakło nutki nostalgii podczas prezentacji historycznych, archiwalnych zdjęć uwieczniających placówkę i jej pracowników na przełomie lat. Dziękujemy za to, że byliście z nami!!!

glogow-info DZIEKUJEMY 🙂

ps.

wspomnij … 40 lat minęło 🙂

Ps2.