II Głogowska Przedszkoliada

W środę  10 maja 2023 roku reprezentacja grupy III,  IV i V wzięła udział w II Głogowskiej Przedszkoliadzie Piłkarskiej pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Pana Rafaela Rokaszewicza. Organizator- szkółka piłkarska Football Academy Głogów- na boisku piłkarskim w Ruszowicach, przygotował wiele konkurencji sportowych dla dzieci. Celem tego spotkania było propagowanie sportowego stylu życia. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w konkurencjach piłkarskich, meczach oraz zwinnościowych torach przeszkód. Było bardzo dużo zabawy, sportowych emocji i oczywiście dużo uśmiechów. Każdy uczestnik otrzymał medal, zaś przedszkole wspaniały puchar.
Wielkie brawa i gratulacje dla naszych przedszkolnych sportowców.