Głogowski Mini Mundial

13 maja reprezentacje grupy IV i V wraz z opiekunami udały się na stadion Chrobrego Głogów, gdzie odbywał się Głogowski Mini Mundial- turniej dla przedszkolaków. Organizatorem tego turnieju był Chrobry Głogów S.A. – Akademia Piłki Nożnej. Fundatorami nagród była Gmina Miejska Głogów i Chrobry Głogów S.A.

Celami turnieju było:

• propagowanie aktywności fizycznej wśród najmłodszych dzieci,
  • promowanie piłki nożnej, jako sposobu aktywnego spędzania czasu,
  • wychowywanie dzieci poprzez sport,
  • kształtowanie charakteru i dyscypliny oraz nawyku życia wg zasad kultury fizycznej.

Reprezentacja naszego przedszkola rozegrała 4 mecze z innymi przedszkolami  prezentując bardzo wysoką formę. Po rozgrywkach był czas na posiłek i zabawy na „dmuchańcach”. Na zakończenie turnieju Prezydent Miasta Głogowa Rafeael Rokaszewicz pogratulował wszystkim uczestnikom, dzieci otrzymały medale, puchar i dyplom dla przedszkola. Były również nagrody rzeczowe, które z dumą zanieśliśmy do przedszkola. Gratulujemy dzieciom reprezentującym nasze przedszkole.

ps.

… naszą reprezentacje dopingowały dzieci z grupy IV i V.