” Głogów – moja mała ojczyzna”

Kamila i Oskar dumnie reprezentowali nasze przedszkole. Dzieci recytowały wiersz, który został napisany przez brata Kamilki. Było wiele konkurencji związanych z wiedzą o naszym mieście. Dzieci układały puzzle naszego herbu, kodowały flagę Głogowa jak również wykonywali pracę plastyczną. Na koniec gospodarze przygotowali dla wszystkich gości krótkie przedstawienie na podstawie legendy o ” Linoskoczku”. Kamila i Oskar otrzymali piękne nagrody. Dziękujemy i gratulujemy wiedzy o Głogowie.

W przedszkolu nr 17 w Głogowie odbył się konkurs pt: ” Głogów – moja mała ojczyzna”Kamila i Oskar dumnie reprezentowali nasze... Więciej