DZIEŃ FLAGI – WARSZTATY edukacyjno-integracyjne :)

W piątek 30 kwietnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Flagi. Tego dnia wszystkie dzieci i personel ubrani byli w barwach biało- czerwonych. O godz. 9.10 z głośników radioli popłynął hymn Polski Mazurek Dąbrowskiego. Wszystkie dzieci włączyły się w śpiew hymnu. Następnie każda grupa zorganizowała zajęcia o tematyce patriotycznej. Celem tych zajęć było utrwalenie barw naszej flagi narodowej  i budzenie do niej szacunku. Dzieci bardzo chętnie wykonywały różne prace plastyczne o tematyce patriotycznej, tańczyły polskie tańce ludowe. Biel i czerwień to barwy ojczyste- najpiękniejsze na świecie.