:) DZIEŃ DZIECKA :)

1. czerwca- dzień, na który czekają wszystkie dzieci.

Tego dnia Rada Rodziców przygotowała dla dzieci szereg niespodzianek. Na placu przedszkolnym pojawiły się dmuchańce i inne ciekawe propozycje zabaw, tj.:

• pan strażak, który opowiadał o udzielaniu I-ej pomocy,
  • malowanie po folii i kredą,
  • komponowanie balonów na patyczkach,
  • fryzjer i kosmetyczka czyli warkoczyki, malowanie włosów sprayem, malowanie twarzy, tatuaże.

Wszystkie grupy przedszkolne bawiły się na placu przy wesołej muzyce i pięknej pogodzie. Dzieci z wielką radością podchodziły do kolejnych zabaw. Na ochłodę były ulubione lody i napoje.

Dziękujemy bardzo Radzie Rodziców i wszystkim pozostałym rodzicom, którzy pomagali w organizacji i prowadzeniu tego fantastycznego dnia.

Uśmiech dziecka, radość w oczach i na twarzy mówił więcej niż wszystkie słowa.

…. i kilka marzeń, dziś usłyszanych: chciałabym aby wszystkie zwierzęta były zamienione w jednorożce; aby spadł deszcz zabawek; deszcz pieniędzy; chciałabym, aby ludzie nigdy się kłócili; aby wszyscy ludzie byli zdrowi; aby dzieci dobrze się czuły; aby mama i tata byli razem; aby wszystkie dzieci miały dobrych rodziców; aby każde dziecko dostało zabawki…. 🙂

czerwca- dzień, na który czekają wszystkie dzieci. Tego dnia Rada Rodziców przygotowała dla dzieci szereg niespodzianek. Na placu przedszkolnym... Więciej