Drodzy Rodzice

Nowy rok szkolny 2022/2023 rozpocznie się jak zawsze 01.09.2022 r. jako normalny dzień pobytu dzieci w przedszkolu, bez uroczystości o charakterze szkolnym. Pamiętamy aby zabezpieczyć dzieci w obuwie zmienne i dodatkową garderobę na zmianę w razie nieprzewidzianych niespodzianek. Dzieci 3- letnie potrzebują również piżamki w podpisanych woreczkach tekstylnych do poobiedniego odpoczynku.

W związku z prowadzonymi na terenie przedszkola pracami remontowymi proszę o zachowanie szczególnej wyrozumiałości ze względu na napotkane utrudnienia i konieczne zmiany organizacyjne oraz o podporządkowanie się napotkanym rozwiązaniom wynikającym z zachowania procedur bezpiecznego przebywania i poruszania się po placówce. Postarajmy się ten uciążliwy czas przetrwać pomagając sobie nawzajem i wspierając się. Dzięki temu ufam, że lżej nam będzie pokonywać napotkane trudności.

Pierwsze zebranie organizacyjne dla Rodziców wszystkich grup odbędzie się 06.09. 2022 r. (wtorek) o godzinie 16.00.

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 5

Drodzy Rodzice             Nowy rok szkolny 2022/2023 rozpocznie się jak zawsze 01.09.2022 r.... Więciej