⏭DRODZY RODZICE⏮ 🤗👍🖐

Drodzy Rodzice!!! zakładka Mamo, tato czy wiesz, że… kategoria Zabawy domowe – propozycje W związku z zaistniałą sytuacją, której wynikiem jest zawieszenie zajęć dydaktyczno- opiekuńczo- wychowawczych, zachęcamy Was, abyście ten czas spędzany wspólnie z  dziećmi w domu, wykorzystali w sposób kreatywny i twórczy. Od poniedziałku, 16. marca, na stronie naszego przedszkola będziemy proponować Państwu różne formy działań, wpływające na wszechstronny rozwój Waszych pociech. Zapraszamy do korzystania i podpatrywania naszych propozycji oraz do przesyłania zdjęć 📷filmików 📽, które zechcielibyście umieścić na naszej stronie przedszkola 👫. Adres poczty 📧: grupaPP5@interia.pl Życzymy mile spędzonych chwil razem!!!