„BohaterON – włącz historię”.

Przedszkolaki z grupy IV i V, chcąc uhonorować uczestników Powstania Warszawskiego wysłały symboliczne kartki w ramach kampanii „BohaterON – włącz historię”. Dzieci bardzo chętnie wzięły udział w tej akcji mającej na celu połączenie pokoleń a tym samym sprawienie nieoczekiwanej radości adresatom.  Oto fragmenty wysłanych życzeń:

,,Dziękujemy za to, że możemy żyć w kraju gdzie nie ma wojny, chodzić do przedszkola i nie martwić się o nic”. ,,Dziękujemy za poświęcenie, już wiemy kto jest bohaterem…”. „życzymy dużo miłości, zdrowia, pomyślności”. „Dziękujemy za uratowanie nas…bo to dla nas bardzo ważne, że możemy mówić po polsku”. :)