Informacja dla Rodziców

·        Zebranie z rodzicami  odbędzie się na terenie Szkoły Podstawowej nr 9 — 06.09.2022 r. ( wtorek ) o godz. 16.00.

·        Praca przedszkola w Szkole Podstawowej nr 9 odbywa się w zwykłych godzinach od 6.00 do 16.30.

·        Rodzice przyprowadzając i odbierając dzieci udają się razem z nimi do wskazanej szatni gdzie przygotowują dzieci . Następnie gotowe przedszkolaki przekazują w ręce osoby dyżurującej lub są przez nią kierowane do określonej sali.

·        Grupa I i II funkcjonują na poziomie parteru, grupa III, IV i V na pierwszym piętrze.

·        Na obu poziomach są dostępne toalety tylko dla dzieci przedszkolnych.

·        Posiłki dla grupy I i II podawane są w sali dziecięcej, dzieci z grupy III, IV i V przechodzą na posiłki do stołówki szkolnej.

dyrektor Przedszkola Publicznego nr 5

Informacja dla Rodziców ·        Zebranie z rodzicami  odbędzie się na... Więciej