ORGANIZACJA PRACY PRZEDSZKOLA OD 1.CZERWCA

Informujemy, iż decyzją Prezydenta Miasta, biorąc pod uwagę liczbę zapisanych dzieci od dnia 1 czerwca br., wszystkie przedszkola zostają uruchomione.

Przedszkola ruszają 1 czerwca w ustalonym reżimie sanitarnym.

DZIECI ZGŁOSZONE TELEFONICZNIE OD 1 CZERWCA PRZYCHODZĄ DO NASZEGO PRZEDSZKOLA WRAZ Z GRUPĄ NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW, CHODZĄCYCH DO PP17.

PRZYPOMINAMY

ORGANIZACJA PRACY PRZEDSZKOLA OD 01 CZERWCA 2020 r.

1. Przedszkole czynne jest w godzinach 6.00 – 16.00.

2. Liczebność grup nie może przekroczyć 12 dzieci.

3. Dzieci będą przebywać w wyznaczonych i stałych salach, bez kontaktu z innymi grupami.

4. Z sal przedszkolnych usunięte są wszelkie zabawki i sprzęty,  których nie ma możliwości dezynfekowania (np. pluszaki, dywany i inne).

Rodziców, którzy chcą skorzystać z możliwości zapewnienia opieki przez przedszkole, prosi się o wcześniejszy, telefoniczny kontakt z dyrektorem placówki.